FİLMOGRAFİ

FİLMOGRAFİ

 • Kağıttan Hayatlar

  Yapım Yılı: 2021
  Yapımcı Firma: OGM Pictures
  Yayıncı: Netflix

  Kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir.

  Kağıttan Hayatlar
 • Yeşilçam

  Yapım Yılı: 2021
  Yapımcı Firma: BluTV

  Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi YEŞİLCAM, 2021’de sadece BluTV’de.

  The Protector
 • The Protector

  Yapım Yılı: 2018
  Yapımcı Firma: Netflix / O3
  Karakter: Hakan

  Çağatay Ulusoy'un İstanbul'un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın serüvenini anlatıyor. Hikayenin başında Doğu ve Batı'nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktır. Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz. Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek mi?

  The Protector
 • İçerde

  Yapım Yılı: 2016
  Yapımcı Firma: Ay Yapım
  Karakter: Sarp Yılmaz

  İçerde, Amerikan yapımı Köstebek filminden uyarlanan, yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı Türk televizyon dizisi.

  İçerde
 • Delibal

  Yapım Yılı: 2015
  Yapımcı Firma: Ay Yapım
  Karakter: Barış

  Delibal, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği, 2015 yapımı Türk filmi. Ay Yapım imzalı filmin başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu paylaşıyor. Çağatay Ulusoy film için 7.5 kilo verirken, karaktere uymak için özel dersler de aldı. Film, 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girdi. Film, 30 Aralık'ta Almanya'da, 7 Ocak'ta ise Azerbaycan'da vizyona girdi. Filmin Almanya'daki galası Stuttgart'da yerleşen UFA Palast'ta, Azerbaycan'daki galası ise Nizami Film Merkezinde gerçekleşti.

  Delibal
 • Medcezir

  Yapım Yılı: 2013-2015
  Yapımcı Firma: Ay Yapım
  Karakter: Yaman Koper

  Medcezir, Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu tarafından geliştirilen televizyon dizisi. Josh Schwartz tarafından yaratılmış Amerikan yapımı The O.C. dizine dayanmaktadır. Dizinin baş rolünde İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde büyüyen Yaman Koper karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ve zengin bir ailenin kızı olan Mira Beylice Koper'i canlandıran Serenay Sarıkaya yer aldı.

  Medcezir
 • Emir'in Yolu

  Yapım Yılı: 2012
  Yapımcı Firma: Medyapım
  Karakter: Emir Sarrafoğlu

  Emir'in Yolu, Adını Feriha Koydum dizisinin, başrol oyuncuları Vahide Gördüm ve Hazal Kaya ile beraber birçok oyuncunun ayrılmasıyla devamı niteliğinde olan dizi. Başrolleri Çağatay Ulusoy, Metin Çekmez ve Yusuf Akgün'ün yanında yeni birkaç oyuncu paylaşıyordu. Daha sonra Metin Çekmez de dizinin kadrosundan ayrıldı

  Emirin Yolu
 • Anadolu Kartalları

  Yapım Yılı: 2011
  Yapımcı Firma: Fida Film
  Karakter: Ahmet Onur

  Anadolu Kartalları, Fida Film tarafında çekilen, yönetmenliğini Ömer Vargı'nın, yapımcılığını ise Murat Akdilek'in yapıtğı 2011 yapımı Türk filmi. Filmin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci oynadı.

  Anadolu Kartalları
 • Adını Feriha Koydum

  Yapım Yılı: 2011-2012
  Yapımcı Firma: Medyapım
  Karakter: Emir Sarrafoğlu

  Adını Feriha Koydum, başrollerini Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Vahide Perçin ve Metin Çekmez'in paylaştığı Show TV'nin 2011 yapımı aşk, drama dizisidir..

  Adını Feriha Koydum
Adres
Levent Mah. Beyaz Karanfil Sok. No: 22
Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon
Fax
E-Mail
info@enginaykanat.com